Haber

Başkan Dündar’dan depremzede ailelerine ziyaret

Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, Kahramanmaraş’ta meydana gelen depremlerin ardından ilçeye yerleşen depremzedelerin ailelerini ziyaret etti.

Yüzyılın felaketi olarak nitelendirilen deprem sonrası yaraların sarılması için bölgedeki çalışmalara zemin hazırlayan Osmangazi Belediyesi, deprem bölgesinden Bursa’ya gelen aileleri yalnız bırakmıyor. Sarsıntılı bölgeden Bursa’ya gelen vatandaşların giyim ihtiyacını karşılamak amacıyla Soğanlı Kültür Merkezi’nin fuayesini Aşk Mağazası’na dönüştüren Osmangazi Belediyesi, binlerce depremzedeye ücretsiz giyim hizmeti verdi.

Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar da ilçeye yerleşen depremzedeleri tek tek ziyaret ederek ihtiyaçları olup olmadığını öğreniyor. Önder Dündar, depremin ardından Hatay’dan Bursa’ya gelerek Mehmet Akif Mahallesi’ne yerleşen Sipahi ailesini ziyaret etti. Hatay’da evleri yıkılan Necmettin Sipahi ve ailesini AK Parti Osmangazi İlçe Başkanı Ufuk Cömez, Osmangazi İlçe Müftüsü Mehmet Uzun ve Mahalle Muhtarı Osman Sakin ile birlikte ziyaret eden Dündar, depremi yaşayan aileye geçmiş olsun dileklerinde bulundu. Aileyle sohbet eden ve çocuklara hediyeler veren Önder Dündar, hem deprem bölgesindeki hem de Osmangazi’deki depremzedelerin her zaman yanlarında olacağını söyledi. Sipahi Ailesi de ziyareti ve tüm depremzedelere verdiği büyük destek için Önder Dündar’a teşekkür etti.

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu