Haber

FOX TV 2023 Seçim programı yorumcusu Deniz Zeyrek kimdir? FOX TV Cumhurbaşkanlığı seçimi yorumcusu Deniz Zeyrek kimdir ve hangi partidendir?

Cumhurbaşkanlığı seçimi tüm ülkede yakından takip ediliyor. FOX TV ekranlarından seçkiyi takip edenler FOX TV 2023 Oy Programın yorumcusu kim? FOX TV Cumhurbaşkanlığı seçim yorumcusu Deniz Zeyrek o kimdir gibi sorulara yanıt arıyor.

FOX TV 2023 SEÇİM PROGRAMI YORUMU DENİZ ZEYREK KİMDİR?

Doğum tarihi: 10 Ekim 1972

(50 yaşında)

Susuz, Türkiye

Deniz Zeyrek, Gürcü göçmeni Terekeme kökenli bir ailede dünyaya geldi. İlk, orta ve lise eğitimini Kars’ta tamamladıktan sonra önce Gazi Üniversitesi’nde Kimya, ardından ODTÜ’de Biyoloji okudu. Gazeteciliğe 1994 yılında Evrensel’de, 1996 yılında Radikal’de başladı. haberler Müdür, Ankara temsilcisi, Ankara istihbarat şefi ve diplomasi muhabiri olarak çalıştı. Radikal’in kapatılmasının ardından 2013 yılında Hürriyet gazetesinin Ankara temsilcisi olan Zeyrek, 2018 yılında Doğan Medya Grubu’nun Demirören Holding’e satılmasının ardından Ankara temsilcisi oldu. Görevine son verildi ve iki hafta sonra Hürriyet’teki köşesine son verildi.[6] 2018 yılında Sözcü gazetesine geçti ve burada yazmaya devam ediyor. 2021 yılında FOX’ta başlayan Orta Sayfa adlı programda yer almaktadır.

haber-yenice.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu