Haber

Genç Girişimcilik ve Yönetişim Derneği 4. Çalıştay Toplantısı Gerçekleştirildi

Genç Girişimcilik ve Yönetişim Derneği (GGYD) 4. Çalıştay Toplantısı gerçekleştirildi. İzmir ve Çorum şubeleri ile Türkiye genelinde üye sayısını artırmaya devam eden GGYD’nin dördüncü Çalıştay Teşhis Toplantısı Ankara Behzat Oran’da gerçekleştirildi.

GGYD Ticaret Konseyi tarafından düzenlenen toplantı, farklı departmanlardan GGYD üyelerini tanıştırarak ticareti artırmayı amaçlıyor. GGYD Genel Lideri M. Nezih Allıoğlu bugüne kadar düzenledikleri en kalabalık Çalıştay Toplantısı olduğunu belirterek, “Bu dördüncü toplantımız ve en yüksek katılımlı toplantımız oldu. Amacımız, üyelerimizin arasındaki iş bağını güçlendirmek ve ticaretin gelişmesine katkı sağlamaktır.” Çalıştay- Tanıştay toplantılarının hareketli geçtiğini belirten Genel Lider Allıoğlu, “Birbiriyle kartvizit alışverişi yapmayan yoktur. Amacımız şirket sahibi üyelerimizin diğer işletme sahipleriyle tanışmasını ve iş yapmasını kolaylaştırmaktır. Zaten B2B görüşmelerde bir işletmenin ürünlerini doğrudan tüketicilere satmak yerine başka bir işletmeye sunması hedefleniyor” dedi.

“Sakin ve emin adımlarla ilerliyoruz”

GGYD üye sayısının bine yaklaştığını belirten Allıoğlu, “Sakin ve emin adımlarla ilerliyoruz. Şubeleşme çalışmalarımız devam ediyor. İş Başında Fırsat Buluşmaları, GGYD Akademi ve eğitim toplantıları ile birbirimizden öğreniyoruz. Ankara başta olmak üzere Türk iş dünyasının nabzını tutuyoruz” dedi.

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

haliliyehaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu