Haber

Kayseri Büyükşehir’de spor okulları açılıyor

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Kayseri Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı olarak faaliyet gösteren kentte düzenlediği sportif faaliyetlerin yanı sıra Spor A.Ş. Kayserilileri sporla iç içe tutan çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

Sağlıklı yaşama değerli katkılar sağlayan ve başta minikler olmak üzere her yaş grubundan vatandaşın yoğun ilgi gösterdiği spor okullarının 14 şubesindeki 12 tesiste gerçekleştirilecek olan 2. Bahar Dönemi kayıtları başladı.

Tam donanımlı tesislerinde düzenlediği antrenmanlar, etkinlikler ve etkinlikler kapsamında profesyonel sporcular yetiştiren Büyükşehir Belediyesi Spor A.Ş., ulusal ve uluslararası maçlarda Türkiye’yi ve Kayseri’yi gururla temsil etmekte, profesyonel sporcuları ülke sporuna kazandırmaktadır. Futboldan basketbola, okçuluktan tenise, yüzmeden kickboksa 14 farklı branşta, içeriği güçlü eğitimlerin verileceği spor okullarının 2. Bahar Dönemi kayıtları başladı.

2 Mayıs’ta başlayacak olan 2. Bahar Dönemi Spor Okulları antrenmanlarının 4 Haziran’da sona ermesi planlanıyor.

12 TESİSTE 14 ŞUBE

Tüm Kayserililere eğlenceli spor eğitimi fırsatları sunan Spor Okulları 2. Bahar Dönemi Kurslarında branşlar ve yaş aralıkları şu şekilde belirlendi:

Yetişkin kursları için 16-65 yaş, cimnastik 4-10 yaş, yüzme 6-13 yaş, futbol 5-12 yaş, basketbol 7-15 yaş, hentbol 7-15 yaş, tenis 7-15 yaş yaşlı, masa tenisi 7-15 yaş arası. yaş, okçuluk 7-15 yaş, geleneksel okçuluk 7-15 yaş, buz pateni 4-15 yaş, kickboks yaş 7-15, voleybol yaş 7-15, badminton yaş 7-15 ve güreş yaş 8-12.”

Büyükşehir Belediyesi Spor A.Ş.’de spor okulu kurs ücreti aylık 250 TL, yetişkin kursu ücreti 300 TL ve yetişkin tenis kursu ücreti aylık 400 TL’dir.

Kurslara katılmak isteyen sporseverler www.sporaskayseri.com.tr adresinden detaylı bilgilere ulaşarak detaylı bilgi alıp kayıt olabilecekler ve kayıt işlemlerini gerçekleştirebilecekler.

duragan-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu