Haber

Kırşehir Belediyesi’nden 29 Ekim Gündüz Huzurevi Başvuruları

Kırşehir Belediyesi 29 Ekim Gündüz Huzurevi başvuruları başladı. 22 Ağustos 2023 Salı günü saat 14.00’te başvurular arasından kura çekilecek.

Kırşehir Belediyesi 29 Ekim Gündüz Bakımevine başvurular 14-18 Ağustos tarihleri ​​arasında alınacak. Başvurularla ilgili açıklama yapan Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu şunları söyledi:

“Yenice Mahallesi Mehmet Çetin Bozkurt Caddesi No:7 Kırşehir adresindeki ilk Gündüzlü Huzurevimizi hizmete hazır hale getirdik. Binamız iç döşemeleri, peyzaj alanları ve oyun alanlarıyla 4 sınıfta 60 çocuğa hizmet verecek. Kırşehir Belediyesi olarak Kırşehir’deki taşınmaz bölge ve çevresi atıl kalacak.Kırşehir Belediyesi olarak peyzajını tamamlayarak bahsettiğimiz bir projeyi daha hayata geçirmenin mutluluğunu yaşıyoruz.Vatandaşımızın hangi hizmete ihtiyacı varsa proje üretip halkımızla paylaşıyoruz. Amacımız daha önce de belirttiğimiz gibi Kırşehir’de yaşayan tüm kesimlerle Kırşehir’e hizmet etmektir.Diğer mahallelerimizde de ihtiyaçları doğrultusunda Gündüzlü Hemşirelik Projelerimizi hayata geçirerek halkımıza hizmet etmeye devam edeceğiz. . 29 Mayıs Günü Huzurevi Kırşehir’imize hayırlı olsun.”

Kaynak: ANKA / Güncel

haber-tosya.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu