Haber

Shakira, yeni şarkısında Pique ve yeni kız arkadaşından intikam alıyor

11 yıldır birlikte olan ve iki çocuk babası olan Shakira ve Pique, geçtiğimiz aylarda verdikleri ayrılık haberiyle magazin basınının dikkatini çekmişti. Pique, Shakira’yı aldattığı için çift ayrıldı ve Pique, yeni erkek arkadaşıyla bile görüntülendi.

Şimdi Shakira yeni müzikle eski sevgilisi ve çocuklarının babasından intikam almak üzere gibi görünüyor.

Arjantinli DJ Bizarrap ile 11 Ocak Çarşamba günü YouTube’da paylaşılan yeni modülde müzisyen, Piqué’nin 23 yaşındaki yeni kız arkadaşı Clara Chia Marti’den bahsediyor.

“Ferrari’yi Twingo ile takas ettin”

Şarkının sözleriyle; “Sana geri dönmüyorum, benim için ağlama ya da yalvarma/ Seni eleştirmelerinin benim suçum olmadığını anlıyorum/ sadece ben müzik yapıyorum”Ardından sözlerine şu şekilde devam eder: “Sözde yedeğimde bol şans dilerim/ Sana ne olduğunu bilmiyorum bile/ O kadar tuhafsın ki seni tanıyamıyorum bile/ 22 yaşında iki kız değerindeyim. Bir Ferrari’yi Twingo ile takas ettin. Bir Rolex’i bir Casio ile takas ettiniz/ Bir sürü spor salonuna gittiniz ama biraz beyin jimnastiği yaptınız.”


“İnanılmaz zordu”

Shakira, Elle’ye önceki ayrılığını anlattı: “Sadece benim için değil çocuklarım için de zordu. İnanılmaz derecede zor. Dışarıda kamp kuran paparazziler vardı… Ve benim ve çocuklarım için onlardan saklanacak hiçbir yerimiz yok… Durumu onların önünde saklamaya çalıştım.”


menteseajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu