Teknoloji

Stalker 2 İçin Dev Sızıntı: 53 Dakikalık Oynanış Videosu Sızdı!

 
Geçenlerde kıyamet sonrası açık dünya hayatta kalma oyunu STALKER 2: Heart of Chornobyl için büyük bir sızıntıdan bahsetmiştik. Ayrıca sızdırılan bu belgelerin kilitli olduğundan ve şu anda erişilemez/oynanamaz olduğundan bahsetmiştik. Artık bu belgeler de yavaş yavaş bozulmaya başladı ve şu an 53 dakikalık oynanış görüntüleri yayınlandı.
 
Bu oynanış görüntüleri ile oyunun bir kısmı ortaya çıktı
 
 
 
Sızan verilerin kırılması ve şifrelerin çözülmesiyle birlikte yeni içerikler de gelmeye devam edecek gibi görünüyor. Geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan sızıntı 190 GB veri içeriyor ve bu oldukça büyük. Bu veriler oyunun oynanabilir kısımlarını, detayları ve daha fazlasını içerir.
 
Unreal Engine 5 tarafından geliştirilen STALKER 2: Heart of Chornobyl, GSC GameWorld ekibi tarafından geliştiriliyor. Bildiğiniz üzere Ukrayna merkezli stüdyo, Rusya/Ukrayna savaşı nedeniyle başka ülkelere taşınmak zorunda kalmış ve oyunun gelişimi bu kapsamda sekteye uğramıştı.
 
Bu durumların ardından Ukrayna merkezli ekip, Rusya’ya karşı sert bir tavır alarak Rusya tarafına oyunlarını sunmayacaklarını açıklamıştı. Bu olaylardan sonra Rus hackerlar oyunun geçmişteki belgelerini bozarak takımı tehdit etmeye başladılar. Mevcut sızıntının aynı hacker kümesi tarafından yapıldığı varsayılıyor.
 
– 53 dakikalık oynanış videosu
 
Diğer sızıntı videosu
 
 

haberkas.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu