Haber

Yıkılan siteden ‘depreme dayanıklı’ ilanı kaldı: ‘Ailenize yüksek standartlı bir ev yakışır’

Maraş merkezli depremden etkilenen Hatay’da yapımı devam eden bir şantiye yıkıldı. Sitenin önündeki ‘depreme dayanıklı’ tabelaları dikkat çekti.

Depremden önce inşaatı devam eden sitenin önündeki tabelada “Depreme dayanıklı. Altınpark 2 Sitesi, kaliteli, sağlam, dayanıklı malzemeler kullanılarak yüksek standartlarda tasarlanmış ve alanında uzman profesyonel ekipler tarafından inşa edilmiştir. ve siz değerli sakinlerini bekliyor.”

‘YÜKSEK STANDART BİR EV AİLENİZE UYAR’

Diğer reklam tabelaları şunları okur:

“Sevdikleriniz için ferah yaşam alanları ve prestijli bir yaşam. Çağdaş mimari tecrübe ile buluştu. Çeyrek asra yaklaşan bilgi ve tecrübesiyle Fahri Altınöz İnşaat, çağdaş mimarisi, estetik anlayışı ile standartların üzerinde ayrıcalıklı bir yaşamın kapılarını aralıyor. Altınpark 2 Kompleksi beğenilen konumu ile Ailenize yakışan yüksek standartlı bir residence.Geniş, ferah ve konforlu dairelerde sizlerin rahat etmesi için her detay düşünüldü.Kaliteli ve konforlu malzemelerin kullanıldığı Altınpark 2 Kompleksi değer katacak ve yaşadığınız her ana keyif katar.” (HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu